39. Yapı Fuarı’ında Standımıza Bekleriz

 

Türkiye İMSAD, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, ulusal ve uluslararası ziyaretçilerini 3’üncü salon ve 532 no’lu standında ağırlayacak.

 

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), bu yıl 39’uncusu düzenlenen Yapı Fuarı’nda 51 üyesi ve Kamerun Ticaret Heyetiyle birlikte sektörle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye İMSAD geçtiğimiz sene ihracatta yaşanan daralmayı aşmak amacıyla, yatırım ve ihracat için yeni pazarlara yönelerek 1 Eylül 2015 itibariyle Kamerun Temsilciliği’ni açmıştı. Kamerun Temsilciliği bu sene yirmi kişilik heyetiyle 39. Yapı Fuarı esnasında Türkiye İMSAD üyeleriyle görüşmek üzere Türkiye’ye geliyor.

 

Türkiye İMSAD, çimentodan boyaya, demir-çelikten seramiğe, camdan ısıtma-soğutma ürünlerine kadar 31 sektör derneği, 81 sanayici firma ve paydaş kurum üyeleri ile sektöründe 21 binden fazla noktaya etkin bir şekilde ulaşıyor. Türkiye İMSAD, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, ulusal ve uluslararası ziyaretçilerini 3’üncü salon ve 532 no’lu standında ağırlayacak. Türkiye İMSAD’ın sanayici ve dernek üyelerinden oluşan 51 kuruluş da 39. Yapı Fuarı’nda stantlarıyla yer alacak.

 

Türkiye İMSAD, Kamerun Ticaret Heyeti’ni ağırlayacak

39. Yapı Fuarı, Türk inşaat malzemeleri sektörünün özellikle odaklandığı CEMAC ülkeleri başta olmak üzere Afrika kıtasında yeni ihracat pazarlarına ulaşmak için önemli iş fırsatları doğuracak. Yeni pazar arayışı için fırsat sunan ve Afrika açılımını standına taşıyan Türkiye İMSAD, bu sene yapı fuarına Kamerun Ticaret Heyeti ile damga vuracak. Türkiye İMSAD Kamerun Temsilciliği’nin çalışmaları kapsamında, bu yıl ilk kez fuarla eş zamanlı olarak inşaat malzemeleri sektörü özelinde Kamerun Ticaret Heyeti ağırlanacak. Heyet, fuar esnasında Türkiye İMSAD üyesi kuruluşlarla ikili görüşmeler yapacak. 7 – 14 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’de bulunacak olan heyet, bu kapsamda Türkiye İMSAD üyesi kuruluşların fabrika ve showroomlarına yönelik bir dizi ziyaretler gerçekleştirecek.