4. Yeşil Çatı Kongresi İndirim Fırsatı Hakkında...

4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi’nin erken kayıt indirimi için son tarih 6 Mart!
İndirim kuponundan yararlanmak isteyen üyelerimiz aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden Türkiye İMSAD ile iletişime geçerek indirim kuponu kodunu alabilirler…
İNDİRİM KUPONU İÇİN:
0216 322 23 00
info@imsad.org 
Uluslararası Yeşil Çatı Derneği’nin (IGRA) ev sahipliğinde, “Doğayı Çatınızda Keşfedin” sloganı ile bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlenecek 4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi, 20-21 Nisan tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştirilecek. Ünlü mimar ve tasarımcıların yanı sıra şehir planlamacıları ve yerel yönetim temsilcilerini buluşturacak olan 4. Uluslararası Yeşil Çatı Kongresi’ne 6 Mart’a kadar kayıt yaptıranlar yüzde 20erken kayıt indirim fırsatından yararlanıyor.
Katılımcılarının yüzde 50’sinin yurtdışından olması beklenen kongre, Türkiye ve dünyadan önemli isimleri ağırlayacak. Sunumlar ve work shop’lar eşliğinde, güncel gelişme ve teknolojiler ile birlikte yeşil çatıların mimarlık konseptleri ve şehir planlama çözümleri içindeki yeri tartışılacak.
Kongrenin detaylı programı ve başvuru hakkında bilgi almak için http://www.greenroofworld.com/TR/registration.html adresi ziyaret edilebilir.