Construct Canada 2016’ya İndirimli Katılım İmkanı Hakkında

 

 

30 Kasım – 2 Aralık 2016 tarihleri arasında Kanada’nın Toronto şehrinde, Metro Toronto Convention Centre South Building’te düzenlenecek “The Buildings Show – Construct Canada 2016” fuarının ülkemiz milli katılım organizasyonu İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından gerçekleştirilecektir.

 

PM Expo, Home Builder Renovator Expo, World of Concrete Pavilion, IIDEX Canada ve Real Estate Forum etkinlikleri ile aynı anda düzenlenecek olan fuar Kanada’nın en büyük fuarı konumundadır.

 

Her türlü yapı ve inşaat malzemeleri, inşaat restorasyonu, beton ve inşaat, ekipman ve tesis yönetimi konularında düzenlenecek “CONSTRUCT CANADA 2016” Fuarı’na İMMİB organizasyonu altında katılacak firmalar için;

 

Yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, catering, internet, temizlik vb. diğer hizmetler ile teşhir ürünlerinin gidiş nakliyesini içeren katılım bedeli 985 $/m2 olarak belirlenmiştir. Ekonomi Bakanlığı’nın 2009/5 sayılı Yurt Dışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesine ilişkin Tebliğ’i uyarınca destek oranı  %50 olacaktır. Firmaların alacağı azami destek tutarı ise 15.000 $’ı geçemeyecektir.

 

Bilgilerini ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda katılmak isteyen firmaların http://tinyurl.com/CONSTRUCT2016 linkinde yer alan katılımcı firma başvuru formunu doldurmaları ve başvuru formunda yer alan banka bilgilerine talep edilen her metrekare alan için 100 $ (örn. 20 metrekare kiralanması durumunda ödenecek avans tutarı: 20m2 x 100 $ = 2.000 $) avans tutarının yatırıldığına dair ödeme dekontunu en geç 1 Temmuz 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Birliğimiz Maden Sektör Şubesine (E-posta: baris.unel@immib.org.tr) göndermelerini rica ederim.