Ghana Build, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı'nda Türkiye İMSAD Üyelerine Özel Katılım Koşulları Hakkında

 

Boğaziçi ihtisas Fuarcılık’ın Türkiye Temsilciliği’ni üstlendiği Ghana Build, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı, Gana’nın başkenti Akra’da 13-15 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

Türkiye İMSAD Üyelerine fuarda indirim ve konaklama promosyonu uygulanmaktadır.

 

Batı Afrika’nın parlayan yıldızı Gana, herg ün daha da güçlenen ekonomisi, üst üste gelen yatırımlarla taçlanan inşaat sektörünün canlı olduğu Afrika Ülkelerinin başında geliyor. Özellikle Akra-Tema hattı inşaat firmalarının gözbebeği durumda. Son 5 yıldır Artan orta sınıf konut talebine karşılık yapılan konut projeleri, yol ve altyapı yatırımlarıyla Gana’da inşaat sektörü, büyümeye katkı yapan sektörler sıralamasında madencilik ve enerjiden sonra 2.sıradayer almaktadır ve büyümeye %20'lik net katkı yapmaktadır.

13 yıldır organize edilen, Gana’nın uluslararası sektörel tek yapı inşaat fuarı olan Building, Construction and Property Exhibition, Gana ve Türkiye başta olmak üzere İngiltere, İspanya, İtalya, Mısır’dan 80 firmanın katıldığı, Gana, Gabon, Benin ve Togo’dan gelen 3000'in üzerinde ziyaretçiyi ağırlıyor.

 

Çok sayıda seçkin ziyaretçinin yeni ürün ve teknolojileri takip etmek için ziyaret ettiği Gana Yapı İnşaat Fuarı’na geçtiğimiz sene Türkiye’den 30’un üzerinde ihracatçı grubu katılmıştır.

Fuar ile ilgili katılım koşulları ve Türkiye İMSAD üyelerine özel olarak yararlanılacak indirimler hakkında bilgi almak için:

Utku Bengisu

Boğaziçi İhtisas Fuarcılık Ltd. Şti

0216 342 42 24 (pbx)

utku@bosphorusexpo.com

 

Fuarla ilgili 2015 yılında Türkiye’den katılan firmaların yorumlarını izlemek için tıklayın.