TSMD - 12. Yapı Sektörü Buluşması

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmalarının 12’ncisi 29 – 30 Eylül 2016 tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacak.

Yapı sektöründeki tüm tarafların bir araya gelerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğu önemli bir iletişim olanağı sunan ve gelenekselleşen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşması’nın ilk gününde yapı sektörü firmaları, kamu ve özel sektör yatırımcı kuruluşlarla bir araya gelerek ikili görüşme yapabilecek, ikinci gün ise üyelerimiz olan mimarlık ofisleri ile görüşme imkanı sağlanacak.

Firma temsilcilerine iki günde çok sayıda yatırımcı kuruluş ve mimarlık ofisine tanıtım yapma imkanı sunan, güncel projeleri inceleme, kurum – kuruluş temsilcileri ile birebir tanışma imkanı sağlayan etkinliğe katılmak isteyen firmalar 20 Eylül’e kadar kayıt yaptırdıklarında %20 indirimden faydalanabilecekler. Katılım ücreti 2 günlük etkinlik için 16.000 TL (indirimli ücret 12.800 TL) olup, 1 gün için 10.000 TL’dir (indirimli ücret 8.000 TL).

 

Detaylı bilgi için görsele tıklayın!