Türkiye İMSAD, 29. BUDMA Fuarı’nda destekleyen kurum olarak yer aldı

Mimar, mühendis ve müteahhitlerin yanı sıra üretici, distribütör, tedarikçi ve dış ticaretçilerin buluşma noktası olan BUDMA Uluslararası Yapı, Yapı Malzemeleri ve Mimarlık Fuarı, 04 – 07 Şubat 2020 tarihleri arasında 29. kez düzenlendi. Türkiye İMSAD, Expotim ile yaptığı işbirliği kapsamında 29. BUDMA Fuarı’nda destekleyen kurum olarak yer aldı.

Polonya ve Orta Avrupa ülkeleri yapı sektörlerinden yüzlerce katılımcının yer aldığı, en yeni ve en son teknoloji ürünlerin 4 gün boyunca sergilendiği 29. BUDMA Uluslararası Yapı, Yapı Malzemeleri ve Mimarlık Fuarı’na bu sene daha geniş bir Türk milli katılımı gerçekleşti ve 22 Türk firması milli katılım kapsamında fuarda yer aldı.  Firmalar Avrupa yapı sektörü ile Polonya’nın Poznan şehrinde buluşma şansına sahip oldu. Şehrin en önemli fuar alanı olan Poznan International Fair Ground’da düzenlenen fuara dünyanın dört bir yanından toplam 641 firma katılım gösterdi.

Fuara Türkiye, Polonya, Çin, Almanya, İtalya başta olmak üzere toplam 21 ülkeden katılan firmalar fuar süresince Orta Avrupalı yapı profesyonelleriyle buluşarak iş ağlarını genişletme fırsatı buldular.   

Firmalar fuarda yapı kimyasalları, kapı/pencere sistemleri ve aksesuarları, mermer ve taş yüzeyler, demir-çelik, galvaniz, yalıtım ürünleri, bağlantı elemanları gibi alanlarındaki ürünlerini sergiledi.