14.TSMD Yapı Sektörü Buluşması 21-22 Eylül'de TSMD Mimarlık Merkezi'nde düzenleniyor

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM); TSMD üyesi mimarlık ofislerinin ve Ankara merkezli kamu ve özel yatırımcı kurumların temsilcilerinin katılımıyla ikili iş görüşmeleri düzenliyor.

TSMD tarafından 2011 yılından beri düzenlenmekte olan Yapı Sektörü Buluşmaları 2017 yılında YEM işbirliğiyle devam ediyor. Sektörler arası bir iletişim noktası olan etkinlik sayesinde yapı sektörü firmaları, birebir olan her görüşmenin 20 dakika sürdüğü kurguda, Türkiye'nin önde gelen mimarlık ofisleri ve kamu/özel sektör işverenleri ile tanışıyor, ürün ve hizmetlerini kendileri ile paylaşma şansını yakalıyor.

Tüm tarafların karşılıklı bilgi alışverişinde bulunup faydalandığı, katılımcılardan olumlu geri dönüşlerin alındığı, gelenekselleşen ve önemle takip edilen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşmaları yılda iki kez düzenleniyor. Bu yıl 14’üncüsü gerçekleşecek Yapı Sektörü Buluşması, 21-22 Eylül tarihlerinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde olacak.

TSMD Mimarlık Merkezi, Ankara’da yapılan etkinliğin ilk gününde kamu ve özel sektör işverenleri ile yapı sektörü firmalarının tanışması, mevcut ve gelecekteki projeleri hakkında bilgi sahibi olması sağlanırken, ikinci gün ise yapı sektörü temsilcileri TSMD Üyesi mimarlık ofisleri ile bir araya getiriliyor.

 

Katılım firmalar için ücretlidir ve 20 firma ile sınırlıdır. 

İki günlük katılım ücreti 12.000 TL+ KDV 
Bir günlük ücreti 8.000 TL+KDV 

Kayıtlar başvuru sırasına göre kabul edilecektir. 

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için Bahadır Erkmen: 0212-2667070 [453] yayinsatis@yem.net