18.Build Industry Astana Exhibition, 29-31 Mart 2017

 

18.Build Industry Astana Exhibition-Kazakistan Yapı İnşaat Fuarı, 29-31 Mart 2017 tarihleri arasında ayında Kazakistan’ın başkenti Astana’da Korme Expo Center’de düzenlenecek.

 

Build Industry Astana Exhibition; Kazakistan ve Türkiye’nin dışında Polonya, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Almanya, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden 200'ün üzerinde firmanın katıldığı ülkenin en önemli yapı inşaat fuarlarının başında gelmektedir.

 

Build Industry  Astana Exhibition Fuarı’nı ortalama 6.900 profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. Build Industry Astana Yapı İnşaat Fuarı, 18 yıllık tecrübesiyle özellikle Astana’da bulunan büyük inşaat firmaları, devlet yöneticileri ve malzeme toptancıları ile makina tüccarlarının ilgi gösterdiği önemli fuarların başında gelmektedir.

 

Özel Ziyaretçi Çalışmaları Hakkında

Profesyonel ziyaretçinin başta BI Group, CCC, Rönesans, Sembol gibi ülkenin en önemli müteahhit ve inşaat firmalarının satın alma grupları dışında Ethanol, Sapa gibi inşaat malzemeleri sektörünün kalbinin attığı pazarlardan ve MegaStroy, 12 Ay, Teksan gibi büyük yapı marketlerinin satın alma ekiplerinin özel olarak ziyaret ettiği ikili iş görüşmeleri platformları oluşturulmaktadır. Bu adreslerde verilen davetiyeler karşılığında toplanan kartvizitler ve oluşturulan datalar, fuar katılımcısı firmaların tamamı ile paylaşılmaktadır.

Kazakistan’ın önemli sanayi, ticaret bölgeleri ve inşaat malzemeleri toptan pazarlarında yapılan bu çalışmalarla geçtiğimiz yıl (2016 yılında) 720 firmanın birebir ziyareti sağlanmış ve bu firmaların fuarı ziyaret etmeleri sağlanmıştır. Bunun yanı sıra Rönesans Holding, Sistem İnşaat, CCC, BI Group, Bozdemir, Turkuaz Construction, YDA Construction, BSG  gibi Kazakistan inşaat sektörünün en büyük  müteahhitleri, 2A Group, Galaxy Group gibi büyük hırdavat firmaları, KazBeton, Abk gibi beton, taş kırma eleme işleri ile uğraşan grupları fuara birebir davet eden bir organizasyon geliştirilmiştir.

 

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin:

www.bosphorusexpo.com

www.buildindustryastana.com

 

 

 "