21-24 Haziran tarihleri arasında Türkiye İnşaat Mühendisliği Kampı düzenlenecek

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yapı Topluluğu (IACES LC MUYAP), İnşaat Mühendisliği Öğrenci Toplulukları Birliği (İMTB)’nin bir projesi olan ve bu sene ilki düzenlenecek olan Türkiye İnşaat Mühendisliği Kampı (TİK)’nın ev sahipliğini yapmaya hak kazandı. 21-24 Haziran 2019 tarihleri arasında 52 üniversiteden 150 katılımcı ile gerçekleştirilecek olan Türkiye İnşaat Mühendisliği Kampı etkinliği; akademisyenleri, öğrencileri ve özel sektörü bir araya getirecek.

TİK’19; inşaat atölyeleri, sosyal atölyeler, kişisel gelişim atölyeleri ve kamp konsepti sayesinde öğrencileri firma temsilcileriyle daha interaktif bir ortamda buluşturacak. Bu konseptin altında yatan diğer bir misyon; çevre ve doğadan bağımsız düşünülemeyen inşaat sektörüne hizmet verecek olan geleceğin mühendis adaylarının çevreye, doğal kaynakların ve enerjinin kullanımına olan farkındalığını artırmaktır.

2 gün boyunca stant çalışmaları ve oturumların olacağı etkinlikte, Türkiye'nin önde gelen müteahhitlik firma yetkilileri, inşaat malzemeleri üreticileri ve departmanlarında uzmanlaşmış kişilere uzmanlık alanlarıyla ilgili konuşmak üzere oturumlar da verilecek.

TİK'19 ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın>>