26-28 Mart tarihleri arasında Rusya Ticaret Heyeti düzenlenecek

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile 26-28 Mart 2018 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’ya yönelik geniş katılımlı ve üst düzey bir ticaret heyeti düzenlenecektir. Söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmelerinin de gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Pazar payının artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete; Yaş Meyve ve Sebze, Otomotiv ve Yedek Parça, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Hazır Giyim ve Konfeksiyon, Deri ve Deri Mamulleri, Makine ve Aksamları, Elektrik-Elektronik ve Hizmet, İklimlendirme Sanayii, Demir ve Demir Dışı Metaller, Tekstil ve Hammaddeleri, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller, Çelik, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Madencilik Ürünleri, Mücevher, Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri sektörleri başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun ürünler imal ve ihraç eden ve Rusya’ya yatırım yapmak isteyen firmaların katılımlarında fayda görülmektedir.

Bu çerçevede, bahse konu heyete katılmak isteyen firmaların https://goo.gl/eYcdbU adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 26 Şubat 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, vize bedeli, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen firmaların, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 1.965 USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir.

NOT: Umuma mahsus, hizmet ve hususi mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir.

Diplomatik Pasaport hamilleri 90 gün süreyle vizeden muaftır. Nitelikli bir heyet programının gerçekleşmesi ve beklentilerin karşılanması adına, eksiksiz doldurulan başvuru formları ile gerekli ödemelerin son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesi büyük önem arz etmektedir.

 

Heyet programı için tıklayın>>