8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Ocak 2017

 

36. Enerji Verimliliği Haftası çerçevesinde gerçekleşecek olan 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Ocak 2017 tarihlerinde, İstanbul WOW Convention Center'da yapılacaktır.

 

Forum ve fuar kapsamında konferans, panel, sergi ve ödül töreni gibi değişik konularda etkinlikler yer alacaktır. Panel etkinlikleri çerçevesinde kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileri konuşmacı olarak davet edilecek, bilgi ve deneyimler paylaşılacak, gelişmeler değerlendirilecek ve tedbir önerileri ortaya konulacaktır.

 

2007 yılında Enerji Verimliliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ile birlikte ülkemizde 1981 yılından bu yana aralıksız kutlanan Enerji Verimliliği Haftasının etkinliği artmıştır. Bu kapsamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek ve Tan Turizm Havayolu Taşımacılık Bilgisayar Elektrik Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi tarafından organize edilecek 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuar(EVF 2017)’nda yapılacak çeşitli oturum ve panellerde kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, özel sektör temsilcileri ve akademisyenler bilgi ve bildirilerini paylaşacaklar, konuları ayrıntılı olarak ele alacaklardır. Katılımcı firmalar ise iki gün sürecek fuarda ürün ve hizmetlerini sergileyeceklerdir.

 

8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi almak için: info@evf.gov.tr