Alüminyum sektörü Aluexpo 2017'de bir araya geliyor

 

 

5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. hollerinde gerçekleşiyor.

Aluexpo 2017, Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticilerini ve alüminyum sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını bir araya getiriyor. Alüminyum sektörünün lider firmaları, alüminyum teknolojisinde gerçekleşen yenilikleri ve tüm alüminyum ürünlerini otomotiv, inşaat, beyaz eşya, ambalaj, savunma sanayi, enerji, havacılık, ulaşım ve daha birçok sektör için Aluexpo  2017’de sergileyecek. Bu platformda alüminyum ile ilgili en yeni teknolojiler ve tüm alüminyum ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olunacağı gibi; fi

rmaların gelişimini ve güçlenmesini sağlayacak yeni iş bağlantıları kurulabilecek ve Türkiye ve Avrasya alüminyum sektörünü yakından tanıma fırsatı yaratılacak.

 

Aluexpo 2017 Fuarı, TALSAD - Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası tarafından destekleniyor.  Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticilerinin yer aldığı 9. holde profil, levha, folyo, külçe, çubuk gibi bitmiş veya yarı bitmiş alüminyum ürünler ile alüminyum pencere, kapı ve cephe kaplama sistemleri ve farklı endüstriler için alüminyum ürünler sergilenirken; 10. ve 11. hollerde, global alüminyum sektörünün önde gelen firmalarının da içinde bulunduğu yerli ve yabancı üretici ve tedarikçi firmalar, alüminyum üretiminde kullanılan ürün ve teknolojilerini tanıtacak.

Aluexpo  2017 Fuarı ile eş zaman ve mekanda, TALSAD, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile 8. Alüminyum Sempozyumu da gerçekleştirilecek.

 

Detaylı bilgi için tıklayın