Alüminyum sektörü Aluexpo 2019'da bir araya geliyor

 

TALSAD (Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği) desteği ile düzenlenen, ALUEXPO 2019, 6. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve eş zamanlı gerçekleşecek 9. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu 10-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10 ve 11. hollerinde ülkemiz ve global alüminyum sektörünün yüzlerce seçkin firmasını bir araya getirecek.

ALUEXPO 2019, katılımcılarına yeni pazarlar, yeni müşteriler kazandırmak, uluslararası ilişkilerini geliştirmek, ürünlerini ülkemizin yanı sıra komşu coğrafyadaki hedef kitlelere tanıtmak, mevcut satışlarını ve iş bağlantılarını koruyup güçlendirmek, rekabet şartları oluşturmak ve Türk pazarına yatırım yapmak isteyen uluslararası firmalara alüminyum sektörünü tanıtmaya hazırlanıyor.

Türk Alüminyum Sanayi’nin üretici firmalarının, ürünlerine pazar bulacağı ve üretim sürecinde kullanacağı malzeme, makina, ekipman ve teknolojiyi seçeceği bir iş platformu oluşturmayı amaçlayan ALUEXPO Fuarı, Türkiye ve Avrasya Bölgesi olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen alüminyum sektörü ilgililerinin bir kez daha buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Detaylı bilgi ve davetiye için tıklayın>>