Amerikan-Türk Konseyi (ATC) 5-8 Eylül 2017 tarihlerinde Kuzey Amerika’ya Ticaret Heyeti gezisi düzenleyecek

Amerikan-Türk Konseyi (ATC)  5-8 Eylül 2017 tarihlerinde Kuzey Amerika’ya Ticaret Heyeti gezisi düzenleyecek. Ticaret Heyeti, Amerika’nın imalat sanayisinde önde gelen Orta Batı bölgesindeki St. Louis, Indianapolis, Detroit, ve Chicago şehirlerine ziyarette bulunacak.

Bu gezi ABD pazarı ile ilgilenen, yeni operasyon başlatmak ve genişletmek isteyen, ya da mevcut olanı geliştirmek isteyen Türk şirketlerine yeni yatırım alanları keşfetmek ve yatırım stratejisi geliştirecek fırsatları değerlendirmek gibi konularda yardımcı olmayı hedefliyor. Bu çerçevede, Ticaret Heyeti gezisi katılımcı şirketlere sektöründe öncü Amerikan iş adamları ile “networking” fırsatları ve ikili iş görüşme olanaklarının yanı sıra, eyalet ekonomik kalkınma kurumları, Ticaret Odaları ve proje geliştirme yetkilileri ile tanışma, görüşme ve potansiyel iş ortaklık fırsatları sunacak. Organizasyon, Chicago Başkonsolosluğu'ndaki kapanış resepsiyonu ile  sonlanacak. 

Enerji, Otomotiv, İnşaat Malzemeleri ve Kimyasal Madde sektörlerine yoğunlaşacak olan heyet gezisi Sayın ATC Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tamer Saka liderliğinde gerçekleşecek. Program kapsamında, iş geliştirmek isteyen firmaları bir araya getirerek yeni iş bağlantı fırsatları yaratılmasına ek olarak, ziyaret edilecek dört büyük şehirdeki sektöründe öncü üretim, araştırma ve geliştirme tesislerine ziyaretler de düzenlenecek. 

Limitli kontenjanı olan heyet gezisinin son kayıt tarihi 31 Temmuz Pazartesi. 

İletişim Bilgileri: 
Email:zergin@the-atc.org
Tel: +1 202 783 0483

Ayrıntılı bilgi için tıklayın>>