B.A.E. - Umman Metal Sektörü Ticaret Heyeti 12-17 Nisan'da gerçekleşecek

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından ülkemizin 2023 ihracat stratejisi hedefleri doğrultusunda, üye firmalara yeni ihraç pazarları kazandırılması, Türk metal sektörü firmalarının bilinirliğinin arttırılması amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın 2011/1 sayılı "Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkında Tebliğ" kapsamında yapı malzemeleri, alüminyum, bakır, döküm, bağlantı elemanları, kilitler ve el aletleri sektörleri başta olmak üzere demir ve demir dışı metaller sektörüne yönelik faaliyet gösteren üyelerin katılımı ile T.C. Ticaret Bakanlığı’nın onayı alındığı takdirde, B.A.E. ve Umman’a ticaret heyeti düzenlenmesi planlanıyor. 

Söz konusu heyet kapsamında ziyaret edilen ülkelerde yerel danışmanların desteği ile heyete katılan firmaların profiline uygun (B2B) ikili iş görüşmeleri ve sektörel kuruluşlarla görüşmeler organize edilecek olup, bahse konu ticaret heyetine katılmak isteyen firmaların, aşağıda yer alan başvuru dosyasındaki formları eksiksiz doldurması ve 24.12.2019 tarihine kadar aşağıda iletişim bilgileri yer alan kişilere e-posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

İDDMİB B.A.E - Umman Metal Sektörü Ticaret Heyeti, 12-17 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. Heyet katılımının sınırlı olacağı öngörülüyor. 

Heyet programı için tıklayın>>

Kişisel Veri Paylaşımı onay formu için tıklayın>>

Taahhütname için tıklayın>>

Katılımcı firma talep yazısı için tıklayın>>

Katılımcı firma bilgi formu için tıklayın>>