Big5’te dağıtılacak Global Connection yayını hakkında

 

Türkiye Yapı sektörünü yıllardır yurtdışında tanıtan Global Connection, 21 Kasım 2016’da Körfez Bölgesi’nin İngilizce yayın yapan gazetesi The National ile okurlara ulaşacak. Global Connection ile Körfez bölgesinde Türk markaları tanıtılacak.

 

Dubai’de her sene düzenlenen ve Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı olan Big5, bu sene kapılarını 21 Kasım’da katılımcılara açacak. 142 ülkeden 73 bin 500 katılımcının yer alacağı fuara, Türkiye’den 250’nin üzerinde firma katılacak.

 

Global Connection, fuarın açılış gününde yayına çıkarak tüm Körfez bölgesinin, fuar katılımcılarının ve fuar ziyaretçilerinin Türk markaları hakkındaki algılarını güçlendirmeyi hedefliyor.

 

21 Kasım tarihinde The National ile yayınlanacak olan Global Connection, THY’nin Dubai, Abu Dabi, Amman, Bahreyn, Doha, Kuveyt ve Muscat çıkışlı tüm uçuşlarında da yer alacak.  

 

Global Connection, bu yayın için gazetede firmanızı tanıtabileceğiniz özel alanlar oluşturdu. Bu özel tanıtım imkanlarından uygun bütçeler ile yararlanmak için info@gcmediagroup.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.