Filipinler'e 2-4 Ekim tarihlerinde Ticaret Heyeti düzenlenecek

Türkiye İhracatçılar Meslici (TİM) organizasyonu ile 2-4 Ekim 2018 tarihleri arasında Filipinler’in Manila şehrine yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecek. Söz konusu organizasyonda her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

Pazar payının artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete “gıda (şekerleme, makarna, zeytinyağı, süt, süt tozu, un ve unlu mamuller vb.), inşaat malzemeleri, medikal ve ilaç, enerji (güneş ve rüzgar enerjisi), iklimlendirme, kozmetik, mücevher, giyim (konfeksiyon), ağaç ve orman ürünleri (mobilya), tarım makineleri, deri ve deri mamulleri sektörleri” başta olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların katılımlarında fayda görülüyor.

Bu çerçevede, azami 20 katılımcıdan oluşacak söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların https://bit.ly/2LjrHDE  adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 30 Ağustos 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları ve organizasyon kapsamında TİM’e tesis edilecek tüm hizmetler kapsamında katılım bedeli olan 1.200. USD’yi aşağıdaki dolar hesabına yatırmaları gerekmektedir.

 

EK: Taslak Program

Banka Bilgileri:

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)

Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282)

TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04 (Dolar Hesabı)