İnşaat Malzemeleri Sektörel Ticaret Heyeti Programı, 25-29 Kasım tarihlerinde Mumbai'de düzenlenecek

İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından 25-29 Kasım 2019 tarihleri arasında Hindistan’ın Mumbai şehrinde “İnşaat Malzemeleri Sektörel Ticaret Heyeti Programı” organizasyonu düzenlenecek.

Anılan Heyet kapsamında; Türkiye-Hindistan İş Forumu’nun yanısıra, İTO üyesi ihracatçı firmalar ile ithalatçı Hintli firmalar arasında organize edilecek ikili iş görüşmeleri (B2B) etkinliği ve hedef sektörde faaliyet gösteren ilgili kurum ve firmalara yönelik ziyaretler gerçekleştirilecek.

Heyet kapsamında kişi başı katılım payı 1200 ABD Doları olarak belirlenmiştir.  Katılım payına “İstanbul-Mumbai çift yön ekonomi sınıfı uçak bileti, tek kişilik odada konaklama (oda+kahvaltı), program kapsamındaki transferler, ikili iş görüşmeleri organizasyonu, tercümanlık hizmetleri, yerinde kurum/firma ziyaretleri, tanıtım kitapçığında firma tanıtımının yapılması ve diğer tanıtım giderleri” dâhildir. 

Heyete katılmak isteyen firmaların aşağıdaki link üzerinden EK C-2 ve EK C-3 adlı başvuru belgelerini doldurarak, firma İmza Sirküleriyle birlikte en geç 17 Eylül 2019 Salı günü saat 17:00’a kadar İTO Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü’ne e-posta ile göndermeleri gerekmektedşrç

Link için tıklayınız>>

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Yasin Uygur / Hülya Torlak

Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü

Tel: +90-212-455 64 19 / 455 64 25

e-posta: uluslararasi@ito.org.tr