İSO Enerji Verimliliği Ödülleri 2019

İstanbul Sanayi Odası’nın 2019 yılı “Enerji Verimliliği Ödülleri” yılsonunda gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak. Sanayi vasfı taşıyan firmaların katılabileceği ödüller kapsamında 2016, 2017 ve 2018 yıllarında başlamış, sürdürülmekte olan veya üretim ve uygulaması gerçekleştirilmiş “Enerji Verimli Ürün” ve “Enerji Verimliliği Projeleri” kategorilerinde KOBİ ve Büyük Ölçekli olmak üzere ayrı ayrı ödül verilecek.

İSO Enerji Verimliliği Ödülleri’ne firmaların yanı sıra akademisyenler enerji verimliliğine yönelik akademik çalışmaları; kurum ve kuruluşlar (kamu kuruluşları, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, birlikler, odalar, üniversiteler, okullar) enerji verimliliği alanında hayata geçmiş proje ve uygulamaları; teknoloji geliştirme bölgelerindeki firmalar da enerji verimliliğine yönelik akıllı şehirler, akıllı sistemler, enerji sistemleri, elektrikli araçlar, enerji depolama, nesnelerin interneti, atıktan enerji vb proje ve ürünleri ile "Özel Kategoriler" kapsamında başvuruda bulunabilecek.

Başvurular elektronik ortamda (web sitesi üzerinden) alınacak.

Son Başvuru tarihi 31 Mayıs 2019 olan ödüllere http://www.iso.org.tr/enerji-verimliligi-odulleri web adresinden başvuru yapılabiliyor. Ayrıca ödüllere ilişkin detaylı bilgi de bu web sitesinde yer alıyor.

Daha detaylı bilgi için:

İSO Çevre ve Enerji Şubesi: 0212 252 29 00 / 151 & 152

Sorularınızı ayrıca “Ödül” başlığı ile oinan@iso.org.tr veya ebuyukbay@iso.org.tr e-posta adreslerine iletebilirsiniz.