KALDER 29. Kalite Kongresi 17-18 Kasım 2020 tarihleri arasında online gerçekleştirilecek

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) bu sene 17-18 Kasım 2020 tarihlerinde, çevrimiçi platformda 29. Kalite Kongresi'ne ev sahipliği yapacak. Kalder tarafından hazırlanan duyuru aşağıda yer almaktadır.  Detaylar ve kayıt için www.kalitekongresi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

"Bu yıl sanki bir Amerikan filminin içerisinde geçiyor hayatımız… 

Başroldeki süper kahramanın bizleri gelip kurtarmasını bekliyor gibiyiz. Felaketler sıraya girmiş birinin repliği bitmeden diğeri sökün ediyor. 

Aydınlık tekrar yüzünü gösterene kadar uyanacağımız yeni günde küresel olarak hangi fırsatların ortaya çıkacağını bilmeli ve hazırlanmalıyız. Değişen paradigmaların dayattığı yeni şartlar normalimiz oldu bile. Bu normalde jeo-ekonomik avantajlarımızın hepsini kullanıp iyileştirmeye açık alanlarımızı hızla gözden geçirmeliyiz. 

17-18 Kasım 2020 tarihlerinde 29. defa gerçekleştireceğimiz Kalite Kongresi’nde gündelik sorunlarından sıyrılarak doğmakta olan yeni fırsatları sizlerle birlikte tartışacak ve öğreneceğiz. KalDer olarak bizler de yeni normale uyum sağlayarak kongremizi dijital platformda gerçekleştireceğiz. 

Sizleri de bu umut arayışına ortak olmaya davet ediyoruz…"

www.kalitekongresi.org