Kenya, Nairobi Ticaret Heyeti 19-22 Mart 2019'da gerçekleşecek

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Kenya’ya yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecektir. Nairobi şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bu çerçevede, azami 20 kişilik kontenjan kapsamında gerçekleştirilecek bahse konu heyetin son başvuru ve ödeme tarihi 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimi olup, ilgilenen firmaların bu tarihe kadar https://bit.ly/2TrnPRE  internet bağlantısında yer alan heyet başvuru formunu doldurmuş ve ilgili katılım ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir.

Organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, vize, ikili görüşmeler ve transfer giderleri için kişi başı katılım ücreti 7.000-TL’dir. Bu tutarın Ek 1'de belirtilen TİM TL hesabına yatırılması ve ödeme dekontunun yukarıda belirtilen son başvuru tarihine kadar yigiteser@tim.org.tr adresine e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir.

Yapılan başvurular, ödemeler TİM’e ulaştıktan sonra kesinleşmektedir. Heyet ön hazırlıkları kapsamında, uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.

 

Ek 1 için tıklayın>>