Meksika ve Kolombiya Ticaret Heyeti, 07 - 11 Mart 2016

 

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu TİM ve DEİK organizasyonluğunda 07 – 11 Mart 2016 tarihleri arasında Meksika ve Kolombiya'ya yönelik ticaret heyeti gerçekleştirilecektir.

 

Meksika’da başkent Meksiko ve Kolombiya’da ise Medellin şehrini kapsayacak olan bahse konu organizasyonda her iki ülkenin önde gelen kamu&özel kurum ve kuruluş temsilcileri ve ayrıca nitelikli şirketlerin patronları ile iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

 

İhracatçılara önemli iş fırsatları sunan ve potansiyel pazar niteliğinde olan Meksika ile Kolombiya'ya yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması ve pazar payımızın arttırılması amacıyla düzenlenecek olan söz konusu heyetimize özellikle Otomotiv, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Elektrik & Elektronik, Beyaz Eşya, Tekstil, Tarım Makineleri, Kozmetik, Gıda, Dizi & Film sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden veya ilgili sektörlerde yatırımı düşünen firmaların katılımlarında fayda görülmektedir.

 

Bu çerçevede, gerçekleştirilecek bahse konu heyette yer almak isteyen katılımcıların http://goo.gl/2dRAo1 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 5 Şubat 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderleri karşılanacak firmalarımızın, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şb. (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Swift Kodu: TVBATR2A USD hesabına 3.700.-ABD Doları (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) avans ödemesi yapmaları gerekmektedir.

 

HEYET PROGRAMI