MIMARSIV Selection 2017, 12-13 Mayıs 2017

 

MIMARSIV Selection, malzeme firmaları, sanatçılar, mimarlar ve yatırımcıları buluşturan özel bir etkinlik. Bu yılki konsept Art&Design, tema ise Dönüşüm. İlki geçen yıl yapılan MIMARSIV Selection, 12-13 Mayıs’ta Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek.

 

2 gün sürecek bu özel buluşmada;  Ali Doruk, Alişan Çırakoğlu, Cem Sorguç, Ertuğ Uçar, Hande Öney, Kerem Piker, Kurtul Erkmen, Mustafa Toner, Ömer Pekin, Sevince Bayrak, Sibel Dalokay Bozer ve Yasemin Keskin Enginöz ve Zeynep Tümertekin sohbetleriyle yer alacaklar.

 

Mekan genelinde konumlanacak Tanıl Çokşenim küratörlüğünde hazırlanan özel seçkide; Belkıs Balpınar, Günseli Kato, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Murat Germen, Onur Gülfidan, Ozan Türkkan, Ozan Ünal, Refik Anadol, Seçkin Pirim ve Yonca Saracoğlu eserleri yer alacak.

 

MIMARSIV Selection 2017 ART&DESIGN’da, Amerika, Fransa, İngiltere, İsviçre Ticaret Odaları, TSMD, Türkiye İMSAD ve İç Mimarlar Odası gibi sektörel oda ve dernekler de yer alacak.

 

Mimar, iç mimar, tasarımcı, güzel sanatlar fakülteleri son sınıf öğrencisi ve yatırımcının ziyaret etmesi hedeflenen MIMARSIV Selection  2017; katılımcıları DÖNÜŞÜM’ün parçası olmaya davet ediyor.

 

Bilgi ve kayıt için: http://selection.mimarsiv.com/