NMBP and Transport Istanbul 2018 Brokerage Event 3 Ekim'de gerçekleşecek

 

TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Sabancı Üniversitesi Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi iş birliğiyle 3 Ekim 2018 Çarşamba günü, NMBP and Transport Istanbul 2018 Brokerage Event başlıklı proje pazarı etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinlik Nanoteknoloji, İleri Malzemeler ve İleri İmalat Teknolojileri (NMBP) alanı ile Ulaşım alanı 2019-2020 çağrıları odağında olacak. Etkinlikle bahsedilen H2020 çağrılarına yönelik güçlü konsorsiyumların oluşturularak başarılı proje öneri dosyalarının hazırlanması hedefleniyor.

Proje pazarı etkinliğinin ilk oturumunda Ufuk 2020 çerçeve programı kapsamında NMBP ve Ulaşım alanında başvuruya açık olan çağrılar ile ilgili bilgi verilecek, bu çağrılara proje teklifi hazırlığında olan kurumlar proje sunumlarını gerçekleştirecek.

Etkinliğin ikinci oturumunda bu çağrılara yönelik var olan konsorsiyumlara katılım ve yeni konsorsiyumların oluşturulması amacıyla iş birliklerinin geliştirilmesini hedefleyen ikili görüşmeler yapılacak.

Proje pazarına katılım ücretsiz olup etkinlik sayfasından mutlaka kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Öğleden sonra ikili görüşme oturumlarına katılmak isteyen katılımcıların da etkinlik sayfasından profil oluşturmaları ve toplantı davetlerini bu sistem üzerinden planlamaları gerekmektedir.

Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe kayıt ve profil oluşturma için son tarih: 27 Eylül 2018