paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarı ve Kongresi

 

“7. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı ve Kongresi” paintistanbul & Turkcoat, 20-21 Mart 2018 tarihlerinde InterContinental Hotel İstanbul’da, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10, 11 no’lu salonları ve Ana Fuayede Boya ve Boya Hammaddeleri sektörünü bir kez daha ağırlamaya hazırlanıyor. 2018 yılı katılımcı ve ziyaretçi rakamları ile yeni bir rekora imza atacağı öngörülen paintistanbul & Turkcoat Fuarı, beklentinin üzerinde bir performansla yoluna devam ediyor.

Uluslararası katılımla gerçekleşen paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuar ve Kongresi, büyüyen boya ve hammaddeleri pazarı için ideal bir organizasyon olma özelliği taşıyor. Fuarda yenilikçi ürün ve hizmetler, yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunulacak; katılımcı firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini geniş bir kitleye ulaştırarak yeni iş bağlantıları kurma fırsatı elde edecekler. Bu bağlamda paintistanbul & Turkcoat 2018; üretici ile alıcı arasında önemli bir köprü görevi görecek.

16 farklı ülkeden 211 doğrudan katılımcı, 431 temsil edilen katılımcıyı aynı çatı altında toplayacak olan paintistanbul & Turkcoat Fuarı 2018 senesinde 25.000 m2 brüt, 10.000 m2 net kullanım alanında 3 salon ve ana fuayede yer alacak. Türkiye, Çin, İtaya, Almanya ve Hindistan başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen önemli firmalara ev sahipliği yapacak olan fuarı 3 gün boyunca; aralarında Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Cezayir, Gürcistan, Irak, İran, Mısır, Romanya, Türkmenistan ve Ürdün’ün de olduğu yaklaşık 50 farklı ülkeden 7.000’in üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. paintistanbul & Turkcoat 2018 Kongresi’nde ise 34 paralel sunum ve 4 boya okulu sunumuyla beraber poster sunumları da gerçekleşecek. 

paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuarında 9. Salonda kurulacak olan seminer alanında 3 gün boyunca 20 katılımcı ve sponsor firma ticari ve teknik sunumlar gerçekleştirirken, sektör profesyonellerinin akademik sunumları da dikkat çekecek.