SAIE Bologna 2020 – Çevre ve Yapı Teknolojileri Fuarı 14 – 17 Ekim 2020'de gerçekleşecek

İzmir İtalyan Ticaret Odası, 14 – 17 Ekim 2020 tarihlerinde Senaf Fuarcılık tarafından Bologna’da düzenlenecek olan “SAIE Bologna 2020 – Çevre ve Yapı Teknolojileri Fuarına online ikili görüşmeler organize edecek. Firma yetkilileri, dijital platformda İtalyan ve yabancı firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştirecek.

Fuar’da Sergilenecek Ürünler:

Su yalıtımı ile ilgili ürünler, inşaat kimyasalları, mantolama ve yüzey işleme sistemleri, akıllı ev ve uzaktan yapı kontrol sistemleri, endüstriyel yer döşemeleri, ısıtma - soğutma ve havalandırma sistemleri, banyo armatürleri, aydınlatma ürünleri, sondaj ve tünel dış mekan ve spor tesisleri projelendirme ve dijital şehirleşme sistemleri, güneş ve fotovoltaik enerji üretimi, yangınla mücadele tesisleri ve sistemleri, otomasyon, inşaat malzemeleri ve teknolojileri, sismik koruma sistemleri, tasarım yazılımları, drone, yapı bilgi modellemesi (BIM), 3D modelleme yazıcı ve teknolojileri.

Organizasyona katılım ücretsizdir.

Online ikili görüşmeler sırasında İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından bir yetkili de online destek sağlayacak.

Başvurmak isteyen firmaların,  aşağıda yer alan başvuru formunu İngilizce olarak doldurmaları ve en geç 18 Eylül 2020 tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir.

Başvurular Senaf Fuarcılık tarafından değerlendirilecek olup, değerlendirme sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecek.

Katılım düşünen firmalara Online sistem ile ilgili detaylı bilgilendirme verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız…

Başvuru formu için tıklayınız...

Fuar broşürü için tıklayınız...