Türkiye İMSAD 42. Yapı Fuarı'nda

 

42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18 - 22 Haziran 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD olarak, 3. Salonda B463 numaralı standımıza tüm üyelerimizi, paydaşlarımızı ve inşaat sektörü temsilcilerini bekleriz.

Fuar kapsamında;

Açılış günü düzenlenecek Gündem Buluşması” kapsamında Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan'ın da yer alacağı yapı sektörünün saygın dernekleri tarafından 2018-2019 yılını değerlendirerek 2020 öngörülerini paylaşacak. 18 Haziran Salı günü saat 13.30'da başlayacak oturumun moderatörlüğünü sunucu ve yapımcı Melda Yücel Kocaalp gerçekleştirecek.

Yine 18 Haziran Salı günü saat 15.45'te başlayacak Yatırım Odağı Forumu'nda Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Türk Eximbank Daire Başkanı Gülpervin Curaoğlu ve Türkiye Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Deniz Aksu sektörde yeni pazar ve odak alanlarından “Turizm ve İnşaat” konusunu gündeme alacak.

20 Haziran Perşembe günü saat 13.15'te başlayacak "Tasarım ve Üretim Sürecinde Dijital Dönüşüm, BIM ve VR+" başlıklı Yapı Arena Oturumu'nda buildingSMART Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Çıtıpıtıoğlu " konuk konuşmacı olarak yer alacak. Oturumda Dijital İkiz, BIM ve VR entegrasyonu çerçevesinde inşaat ve üretim sürecine yeni yaklaşımların mercek altına alınarak dijital dönüşümün nedeni, nasılı, günümüz piyasasında atılması gereken teknolojik adımlar konuşulacak.

21 Haziran Cuma günü 13.15’te başlayacak  “Yenileme Sektöründe İnşaat ve İmalat İçin İnovasyon” panelinde Türkiye İMSAD Kentsel Dönüşüm ve Yapı Güvenliği Komitesi Başkanı Muhammed Maraşlı konuşmacı olacak. Dış pazarda ihracat, iç pazarda yenileme sektörünün eğilim gösterdiği şu günlerde gayrimenkul, malzeme, teknoloji üçlüsünün birlikte ele alınacağı panelde iç pazar trendlerinin arazi geliştirme pazarına etkisi, yenileme pazarı ile ilgili tüm paydaşları doğru bir sistem etrafında bir araya getirmek ve kullanıcı deneyimi için hayal et, kurgula, inşaat et süreçleri masaya yatırılacak.

Yapı Fuarı’nda bu yıl da iş makineleri, nalburiye ve el aletleri, yapısal çelik, prefabrike yapılar, yapı sistemleri, iç yapı ve dekorasyon, duvar ve döşeme kaplamaları, banyo - mutfak donanımları, kapı ve aksesuarlar, elektrik, aydınlatma, otomasyon, yalıtım, yapı kimyasalları, boya, çatı, doğrama (kapı - pencere), cephe, otomatik kapı - geçiş sistemleri, gölgelendirme, kaba yapı, tesisat, asansör, çevre düzenleme ve yazılım alanlarında hizmet veren yerli ve yabancı firmalar yer alacak. 

42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul hakkında detaylı bilgi için tıkayın!