TürkMMMB 2017 Konferansı, 27 Nisan 2017

 

Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği tarafından düzenlenen TürkMMMB 2017 Konferansı, 27 Nisan 2017 tarihinde “Türk Dili Konuşan Ülkeler Teknik Müşavirlik Firmaları İşbirliği” temasıyla Ankara’da gerçekleştirilecek.

 

Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği her yıl Türk Teknik Müşavirlik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, inşaat sektörümüzdeki yüksek teknoloji ve inovasyon uygulamaları konusundaki deneyimleri ve birikimleri paylaşmak amacıyla ulusal ve uluslararası Kongreler ve Konferanslar düzenliyor. Bu yıl T.C. Ekonomi Bakanlığı ile TürkMMMB organizasyonunda 27 Nisan 2017 Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirecek konferansın konusu “Türk Dili Konuşan Ülkeler Teknik Müşavirlik Firmaları İşbirliği" olarak belirlendi.

 

Konuk ülkeler olan Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan’dan özel sektör temsilcileri ve kamu kurumu yetkililerinin yer alacağı Konferans’ta ülkemizden de etkin bir katılım olması bekleniyor. İlgili ülkelerden ve ülkemizden müşavir mühendislik, mimarlık ve yapım sektörünün paydaşlarını bir araya getirerek bu ülkeler arasında teknik işbirliğini güçlendirmek yoluyla altyapı, üstyapı ve enerji konularındaki projelerin gerçekleştirilmesini hedefleyen Konferansa, söz konusu ülkelerden yatırımlardan ve finansmandan sorumlu kuruluşların temsilcileri, özellikle de ulaşım sektörlerindeki yatırımların gerçekleştirilmesinden sorumlu Bakanlıklar ve komitelerden üst düzey temsilciler katılım gösterecek ve yapacakları çeşitli sunumlarla bu ülkelerdeki potansiyel projeler ve yatırım planları hakkında bilgi verecekler. 

 

KONFERANS KAYIT FORMU

(Katılım bilgisi için: Yunus Kolsal; tel: 312 440 89 70/4; e-posta: yunus.kolsal@tmmmb.org.tr)

 

KONFERANS TASLAK PROGRAMI

 

SPONSORLUK DOSYASI