UK Construction Week, 10-12 Ekim 2017 tarihinde İngiltere'de düzenleniyor

10-12 Ekim 2017 tarihleri arasında İngiltere'nin Birmingham şehrinde düzenlenecek Avrupa’nın İnşaat ve Mimarlık sektörlerindeki en büyük networking platformu olan  "UK Construction Week” fuarı Türkiye milli katılım organizasyonunun, T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan izin alınması ve yeterli başvurunun olması durumunda, ilk kez İDDMİB tarafından gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Söz konusu İnşaat Haftası’nda dokuz fuar bir arada olup dünyanın en büyük markaları, sektörün önde gelen dernekleri ve ENR Listesinde yer alan Avrupalı Müteahhitlik firmaları yer alıyor. Üç gün boyunca sürecek etkinlikte, markaların yerel basın tarafından tanıtıldığı, firmalar arası iletişim kurabilecekleri sosyal ortamların yatırılarak Avrupa’nın en büyük networking cazibe merkezi haline gelmesi hedefleniyor.

2016 Yılında Exellence Ödülü alarak Avrupa’nın en iyi Fuarı ödülünü alan UK Construction Week; 30bin’den fazla ziyaretçiyi günde ortalama en az 6 saat ev sahipliği yapıyor. Daha önce hiçbir Türk firmasının yer almadığı etkinlikte 650 katılımcı firma ile enerji sektörü, yapı malzemeleri sektörü, havalandırma sektörü, müteahhitlik sektörü, inşaat ekipmanları ve makineleri sektörü, akıllı bina sektörlerine en büyük markalar eşlik ediyor.

 

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

www.ukconstructionweek.com 

 

Detaylı bilgi için:

İlgili Personel: Ebru KUTLUALP

İletişim Bilgileri: (T) 0212 4540136 / (P) ebru.kutlualp@immib.org.tr