Yapı malzemeleri, Las Vegas-Houston Sektörel Heyet Ziyareti, 21-26 Ocak'ta gerçekleşecek

İstanbul Sanayi Odası tarafından, 21-26 Ocak 2018 tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas ve Houston şehirlerine yönelik olarak “Yapı Malzemeleri Sektörel Ticaret Heyeti” düzenlenecek.

ABD pazarının yerinde incelenmesi ve ticaret imkanlarının araştırılması amacıyla düzenlenecek olan Sektörel Ticaret Heyeti Programı kapsamında, Türk ve ABD’li iş adamları arasında ikili iş görüşmeleri yapılması, ilgili kurum ve kuruluşlar ile görüşülmesi ve 23-26 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegasta gerçekleştirilecek olan “World of Concrete” Fuarı'nın ziyaret edilmesi planlanıyor.

İlki 1975 yılında düzenlenen World of Concrete Las Vegas fuarı, tüm beton ve ilgili sektörler için yılın ilk ve en önemli uluslararası organizasyonu olarak biliniyor. Fuar; tuğla ve kalıp, beton, boru,  hazır karışım sektörlerindeki yaklaşık 1500 uluslararası katılımcı ve 55.000‘den fazla profesyonel ziyaretçiyi bir araya getiriyor.

Ekonomi Bakanlığı’nın ‘2011/1 sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği'ne İlişkin Tebliği kapsamında katılımcıların ulaşım, konaklama masrafları ile heyete yönelik organizasyon, tanıtım vb. masrafların %60 oranında desteklendiği söz konusu heyete katılmak isteyen firmaların ödeme dekontu ile beraber ekteki formları eksiksiz doldurarak, en geç 10 Kasım 2017 günü mesai bitimine kadar mameral@iso.org.tr adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurunun kesinleştirilmesi için, organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfında uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer giderleri ve yerel firmalarla ikili iş görüşmelerinin karşılanmasını teminen, avans mahiyetinde, İstanbul Sanayi Odası ( İSO ) Akbank Beyoğlu Şubesi (Şube kodu: 39), (Iban No: TR35 0004 6000 3900 1000 0250 99), Swift Kodu: AKBKTRIS USD hesabına, firmadan ilk katılımcı için katılım payı  3600–USD, aynı firmadan ikinci katılımcı olması durumunda kişi başı katılım payı 1500–USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iade yapılmamaktadır)  ödeme yapılması gerekmektedir.

 

EKLER:

1.Katılımcı Bilgilendirme Formu ( 3 Sayfa )

2.T.C. Ekonomi Bakanlığı Başvuru Ek C3 formu (1 Sayfa)

3.İngilizce Form ( 2 Sayfa )