Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar Paneli, 24 Mayıs 2017

 

Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar Paneli, 40. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul' 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü 11.00-13.00 saatleri arası TÜYAP Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.

 

Yapı sektörünün son yıllarda yaşadığı iç ve dış pazara yönelik olasılıkları gündeme taşımak ve geleceğe yönelik sorunları aşmasına öncülük etmek üzere YEM Fuarcılık ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle düzenlenen “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar” paneline, dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan, 40 yıldır Türk yapı sektörünün ve Bölgenin en büyük fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ev sahipliği yapacak.

Yatırımcılar, müteahhitler, gayrimenkul danışmanları, meslek odaları, dernekler ile mimarların katılımının beklendiği panel, 24 Mayıs Çarşamba günü 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul kapsamında TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenecek.

Pazarda oluşan olanakları, geleceğe dönük fırsatları, olası yeni açılımları tartışmak ve gündeme taşımak üzere sektörün yapı taşlarını oluşturan kamu, ekonomi, yatırım, fonlama, yapı malzemesi ve mimarlık alanlarından konuşmacılar, YEM Fuarcılık ve YEM’in konuğu olarak 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da yapı profesyonelleri ile buluşacak.

Panelin moderatörlüğünü CNN Türk Program Yapımcısı, Gazeteci, Yazar Ahu Özyurt üstlenirken, Türkiye İMSAD Başkanı Ferdi Erdoğan, Ekonomist, Yazar Mahfi Eğilmez, Tabanlıoğlu Mimarlık Ortağı Murat Tabanlıoğlu, Türk Eximbank Uluslararası Proje Kredileri Bölümü Müdürü Suzan Usta, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü Turgay Tanes konuşmacı olarak yer alacak.

 

Detaylı bilgi ve kayıt için: www.yapifuari.com.tr

Moderatör: Ahu Özyurt – CNN Türk Program Yapımcısı, Gazeteci, Yazar

Panelistler:

Ferdi Erdoğan – Türkiye İMSAD Başkanı

Mahfi Eğilmez – Ekonomist, Yazar

Murat Tabanlıoğlu – Tabanlıoğlu Mimarlık Ortağı

Suzan Usta –Türk Eximbank Uluslararası Proje Kredileri Bölümü Müdürü

Turgay Tanes – İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü