Türkiye İMSAD Başkanı, İstanbul Valisi Vasip Şahin'i Makamında Ziyaret Etti

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener, İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevini ve kurban bayramını kutladı.

2 Ekim 2014 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarete Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener ile birlikte üyemiz Aluform Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Olcay katıldı.
 
İstanbul Valiliği görevine atanan Vasip Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Dündar Yetişener, yaklaşan kurban bayramını da tebrik etti.

 


 
Başkan Yetişener, görüşmede Vali Şahin’e Türkiye İMSAD’ın kentsel dönüşüm ve yapı güvenliği çalışmaları ve Güvenli Yapılar Yol Haritası – 1 raporu hakkında bilgi verdi. Türkiye İMSAD üyelerinin kaliteli ve güvenli malzemeler ürettiği bilgisini veren Yetişener, Sürdürülebilirlik Raporu kapsamında yapılan çalışmalarını anlattı. Türkiye İMSAD tarafından Enerji ve Tabi Kaynaklar ile Çevre ve Şehircilik Bakanlıklarıyla işbirliği çerçevesinde hazırlanan “Sesimi duyan var mı?” ve “Enerjimizi boşa harcamayın!” kamu spotları hakkında da bilgi veren Yetişener, 4 Aralık 2014 tarihinde Tarabya Otel’de düzenlenecek olan 6. İnşaatta Kalite Zirvesi’ne vali Vasip Şahin’i davet etti.
 
Vali Vasip Şahin ise, Zirve’ye katılımı programlarına alacaklarını söyleyerek, “sektörünüzün çalışmalarında üstümüze düşen görevi yapacağız” dedi.