ÇEDBİK'in düzenlediği "Uluslararası Yeşil Binalar ve Şehirler Zirvesi'23 Sıfırın İnşası - Dirençli Şehirler" 8 Kasım'da düzenlenecek

ÇEDBİK tarafından düzenlenen “Uluslararası Yeşil Binalar ve Şehirler Zirvesi’23 Sıfırın İnşası: Dirençli Şehirler” etkinliği 8 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Türkiye’nin sürdürülebilir kentsel dönüşüm, enerji verimliliği ve yeşil bina konularında bilinçlendirilmesine önemli katkılarda bulunan ÇEDBİK çatısında, uzman konuşmacıların bir araya gelip gündem konularını tartışacağı bir sürdürülebilirlik etkinliği olan Uluslararası Yeşil Binalar ve Şehirler Zirvesi’23 Sıfırın İnşası, Hilton İstanbul Bosphorus’ta yapılacak.

Etkinlik kapsamında şu konular ele alınacak:

–  Afet ve Dirençli Şehirler

– Karbonsuzlaştırma Ama Nasıl?

– Binalarımızın Geleceği

– Yeniden Yaşam

– Dönüşümün Kaynağı Nerede?

– İstanbul’un Geleceği

Gayrimenkul sektöründe sürdürülebilirliğin önemini ve aciliyetini daha yüksek bir sesle duyurabilme amacıyla düzenlenen etkinliğin açılış konuşmalarını Turner İnşaat Ülke Yöneticisi ve ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sami Kılıç, Dünya Yeşil Bina Konseyi CEO’su Critine Gamboa, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hasan Suver yapacak.

Detaylar ve kayıt için tıklayın.