Entegre Raporlama Çerçevesi ve Hazırlık Süreci - Entegre Raporlama Farkındalık Eğitimi

ERTA Entegre Raporlama Farkındalık Eğitimi, "Entegre Raporlama Çerçevesi ve Hazırlık Süreci” teması ile 23 Kasım Perşembe günü 09:30-12:00 saatleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek.

Açılış konuşması ERTA Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Guler Aras tarafından yapılacak olan toplantıda “Entegre Raporlama Çerçevesi Eğitimi”, Yıldız Teknik Üniversitesi Center for Finance Governance and Sustainability (CFGS) Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Evrim Hacioglu Kazak tarafından aktarılacak.
 
Eğitimi takiben, Kalkınma Yatırım Bankası Sürdürülebilirlik ve Çevresel Sosyal Etki Yönetimi Müdürü Sn. Erhan Çalışkan’ın moderasyonunda gerçekleşecek “Entegre Raporlama Hazırlık Süreci” paneli; Yapı Kredi Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Yasemin Kecelioglu, CESGA® ve TUPRAS Strateji ve Sürdürülebilirlik Direktörü Çağatay Ölken’in katılımları ile gerçekleşecek.

Temel aldığı “Değer Yaratma” odaklı yaklaşımı ile entegre raporlamanın şirketler, yatırımcılar ve paydaşlar için önemi, entegre raporlama hazırlık süreci, önceliklendirme ve risk analizi, raporlamada güvence ve ilgili konuların ve global raporlama standartlarına ilişkin gelecek öngörüleri eşliğinde şirketler için yol haritalarının paylaşılacağı toplantıya kayıt olmak için tıklayın.