Türkiye İMSAD'ın yer alacağı Yapılarda Dönüşüm Zirvesi 4-5 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Odaklı Grup iş birliğinde, Türkiye İMSAD ile birlikte ÇEDBİK, GYODER, İNDER, KONUTDER, MTMD destekleriyle düzenlenecek olan "Yapılarda Dönüşüm Zirvesi" 4-5 Ekim 2023 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

"Sürdürülebilir Dönüşüm" ana temasıyla "Yapılarda Dönüşüm Zirvesi", inşaat ve finans sektörünü, yerel yönetim temsilcilerini, kamu ve özel sektör profesyonelleri ile sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Sektörün tüm paydaşlarının bir arada olacağı Zirvede, gayrimenkul sektöründe sürdürebilirlik ve dönüşüm tüm yönleriyle ele alınacak.

"Yapılarda Dönüşüm Zirvesi"; gayrimenkul sektöründe gelecek projeksiyonu, kentsel dönüşümde finansal riskler, kısıtlar ve fırsatlar, dönüşümde dijitalleşme, bina teknolojileri, kentsel dönüşümde afet yönetimi, geleceğe hazır sürdürülebilir yapılar, yerel yönetimlerde kentsel gelecek, enerji verimliliği, uygulama ve malzeme seçimi, sıfır ev ve mimarlık ve kent estetiği gibi sektörün önemli konularının konusunda uzman katılımcılar tarafından tartışılacağı bir platform olacak. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Aracı’nın açılış konuşmacısı olarak yer alacağı Zirvede Türkiye İMSAD Genel Sekreteri Aygen Erkal da “Geleceğe Hazır Sürdürülebilir Yapılar” başlıklı oturumun konuşmacılarından biri olacak.

Yapılarda Dönüşüm Zirvesi'nin programını incelemek için tıklayınız.