UNICERA İstanbul 06-10 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek

Alanında dünyanın en büyük ikinci ihtisas fuarı olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 6-10 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sektörün öncü markalarına ev sahipliği yapacak.

UNICERA Uluslararası Fuarcılık A.Ş. ve TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) iş birliği ile düzenlenen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 6-10 Kasım 2023 tarihleri arasında kapılarını açıyor. UNICERA, uluslararası bir marka olarak Türkiye’nin yanı sıra seramik sektörüne yön veren dünyaca ünlü firmalarının da katılımıyla her sene artan bir ivme ile yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçileri ağırlamaya hazırlanıyor. 60 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan dünya seramik pazarının 2’inci tedarikçisi konumunda olan Türkiye, UNICERA ile yeni pazarlara yelken açmak için kolları sıvadı.

Fuarda banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün görücüye çıkacak. Dünyanın en önemli üreticileri, yeni sezon ürünlerini ilk kez UNICERA’da dünya seramik sektörünün beğenisine sunacak. Katılımcı firmalarla uluslararası alıcılar yeni ticaret anlaşmalarına imza atarak ekonomiye yön verecek.

Seramik sektörünün lider firmalarına ait 1.200’ün üzerinde markanın yeni ürün ve hizmetlerinin sergileneceği fuarda; ziyaretçilerin yeni ürünlerle buluşması, katılımcı firmaların da tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor.

Fuar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayınız...